• برن شیلد محصول شرکت بین المللی LTD ( PTY ) Levtrade International می باشد که در سال 1990 با ارائه ایده، روشی موثر و کارامد در درمان فاز حاد یا اورژانس های سوختگی تاسیس شد. سوختگی یک جراحت منحصر به فرد است و یکی از آسیب های بسیار شدید، دردناک و غیر قابل تصور می باشد. شرکت Levtrade در طراحی و تولید انواع گسترده ای از کیت های کمک های اولیه، جهت مراقبت های اولیه در اورژانس های سوختگی و درمان جراحات ناشی از آن فعالیت می کند که تحقیقات انجام شده در بیمارستان ها و مراکز اورژانس و خدمات پزشکی نشان دهنده اثر بخشی و کیفیت این پانسمان ها می باشد. محصولات برن شیلد در بیش از 50 کشور جهان استفاده می شود و این محصولات دارای تاییدیه های CE و FDA امریکا می باشد .

  • میکرو ویسک محصول کمپانی Bohus BioTech  می باشند. این کمپانی در کشور سوئد و در شهر Stromstad واقع شده است و به صورت تخصصی در زمینه بیوتکنولوژی و صنعت داروسازی فعالیت می کند. محصولات آن از اسید هیالورونیک طبیعی با کیفیت بالا تولید می گردد و تولیدات این شرکت در زمینه های ارتوپدی ، چشم پزشکی و پوست میباشد. این شرکت شبکه گسترده ای برای توزیع محصولات خود در بازارهای معتبر فروش در 65 کشور جهان دارد و محصولات این کمپانی دارای تاییدیه های معتبر CE ، MDD ، ISO 146441 ، ISO 13485   می باشد.

  • لوبراویسک محصول کمپانی Bohus BioTech  می باشند. این کمپانی در کشور سوئد و در شهر Stromstad واقع شده است و به صورت تخصصی در زمینه بیوتکنولوژی و صنعت داروسازی فعالیت می کند. محصولات آن از اسید هیالورونیک طبیعی با کیفیت بالا تولید می گردد و تولیدات این شرکت در زمینه های ارتوپدی ، چشم پزشکی و پوست میباشد. این شرکت شبکه گسترده ای برای توزیع محصولات خود در بازارهای معتبر فروش در 65 کشور جهان دارد و محصولات این کمپانی دارای تاییدیه های معتبر CE ، MDD ، ISO 146441 ، ISO 13485   می باشد.