• برن شیلد محصول شرکت بین المللی LTD ( PTY ) Levtrade International می باشد که در سال 1990 با ارائه ایده، روشی موثر و کارامد در درمان فاز حاد یا اورژانس های سوختگی تاسیس شد. سوختگی یک جراحت منحصر به فرد است و یکی از آسیب های بسیار شدید، دردناک و غیر قابل تصور می باشد. شرکت Levtrade در طراحی و تولید انواع گسترده ای از کیت های کمک های اولیه، جهت مراقبت های اولیه در اورژانس های سوختگی و درمان جراحات ناشی از آن فعالیت می کند که تحقیقات انجام شده در بیمارستان ها و مراکز اورژانس و خدمات پزشکی نشان دهنده اثر بخشی و کیفیت این پانسمان ها می باشد. علاوه بر آن این کمپانی کیت های ورزشی با نام تجاری PROSTRAP را تولید می کند که توسط مراکز در ارتباط با امور ورزشی مورد استقبال قرار گرفته است. محصولات برن شیلد در بیش از 50 کشور جهان استفاده می شود و این محصولات دارای تاییدیه های CE و FDA امریکا می باشد .

  • میکرو ویسک، بی بی تی ویسک و لوبراویسک محصول کمپانی Bohus BioTech  می باشند. این کمپانی در کشور سوئد و در شهر Stromstad واقع شده است و به صورت تخصصی در زمینه بیوتکنولوژی و صنعت داروسازی فعالیت می کند. محصولات آن از اسید هیالورونیک طبیعی با کیفیت بالا تولید می گردد و تولیدات این شرکت در زمینه های ارتوپدی ، چشم پزشکی و پوست میباشد. این شرکت شبکه گسترده ای برای توزیع محصولات خود در بازارهای معتبر فروش در 65 کشور جهان دارد و محصولات این کمپانی دارای تاییدیه های معتبر CE ، MDD ، ISO 146441 ، ISO 13485   می باشد.

  • لوبراویسک، میکرو ویسک و بی بی تی ویسک محصول کمپانی Bohus BioTech  می باشند. این کمپانی در کشور سوئد و در شهر Stromstad واقع شده است و به صورت تخصصی در زمینه بیوتکنولوژی و صنعت داروسازی فعالیت می کند. محصولات آن از اسید هیالورونیک طبیعی با کیفیت بالا تولید می گردد و تولیدات این شرکت در زمینه های ارتوپدی ، چشم پزشکی و پوست میباشد. این شرکت شبکه گسترده ای برای توزیع محصولات خود در بازارهای معتبر فروش در 65 کشور جهان دارد و محصولات این کمپانی دارای تاییدیه های معتبر CE ، MDD ، ISO 146441 ، ISO 13485   می باشد.