• کمپانی دیوون در سال 1958 در کره آغاز به کار کرد.این کمپانی محصولات دارویی بسیار خوبی مانند؛ آمپول تزریقی داخل عروقی بی هوشی Aquafol ، پلوبی داروی ضد التهاب غیر استروئیدی و داروهای کاهنده چربی خون و هپاتیت را دارا می باشد.
     

  • کمپانی آزودوس در سال 1775 تاسیس شد. این کمپانی اولین دارو ها را در پرتغال تولید کرد و جهت اخذ جایزه نوبل شرکت داشت. همچنین اولین تولید کننده پماد آنتی بیوتیک، آنتی بیوتیک در برابر تب زرد و واکسن فلج اطفال در پرتغال نیز می باشد.

  • کمپانی دارویی اکتافارما بزرگترین کمپانی خصوصی تولید کننده محصوللات پلاسمایی در دنیا می باشد که از سال 1983 فعالیت خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی آن در سوئیس است و سایت های تولید کننده در کشورهای اتریش، سوئد، فرانسه و آلمان می باشند. این کمپانی برای استفاده بهینه و ایمن پروتئین های انسانی فعالیت می کند و دارای سه گروه محصولات ایمنی زایی، طب اورژانس و مشتقات خونی می باشد.
    در گروه محصولات ایمنی زایی داروهایی مانند اکتاگام، گامانورم، رزوناتیو، در گروه محصولات طب اورژانس داروهایی مانند آلبومین 20 درصد اکتالبین - اکتالپلکس ... و در گروه محصولات مشتقات خونی داروهای ویلیت، اکتانیت و اکتاناین تولید می گردد.
    تمام فراورده های اکتافارما از روش غیر فعالسازی استاندارد  Solvent/detergente و روش های دیگر نظیر dry heat یا شست و شو با اتانول سرد برای از بین بردن عوامل بیماریزا و کاهش خطر انتقال عفونت و بیماری استفاده می کنند.